W dniu 5 kwietnia 2019 r. uczennice Naszej Szkoły wzięły udział w Wojewódzkim Finale turnieju „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku.  Gospodarzem finałów wojewódzkich był Tarnobrzeg, a dokładniej obiekty tamtejszego MOSiR-u. To tam spotkały się drużyny chłopców i dziewczynek ze wszystkich 25 powiatów.

      Nasza drużyna po losowaniu trafiła do czwartej grupy, gdzie rozegrała trzy spotkania, zakończone następującymi wynikami: 2:2 z SP z Pustkowa, 2:1 z drużyną z SP 2 z Mielca i 1:0 ze Stalą Łańcut. W ćwierćfinałach nasze piłkarki trafiły na szkołę z SP w Ulanowie, które pokonały z wynikiem 3:1 i awansowały do czwórki najlepszych drużyn Podkarpacia. W półfinale trafiły na zwyciężczynie zeszłorocznego turnieju ogólnopolskiego- Beniaminek Krosno. O trzecie miejsce przyszło im się zmierzyć po raz drugi z drużyną ze Stali Łańcut, której niestety uległy zajmując ostatecznie czwarte miejsce w turnieju.

 

 

                Klasyfikacja końcowa   :

 

 

1. Beniaminek Krosno

2. ZKS Stal Aquilla Stalowa Wola

 

3. Stal Łańcut

4. Iskierki Cieszacin Wielki

            Skład naszej drużyny U-12: Aleksandra Cząstka, Kaja Kasperska, Julia Kulikowska, Amanda Przybek, Klaudia Zabłocka, Izabela Hołysz, Oliwia Dubiel, Martyna Szczupak.

Serdeczne gratulacje dla Naszych Dziewczynek- JESTEŚCIE WIELKIE !!!

Skip to content