W niedzielne popołudnie, 10 grudnia, w naszej szkole zebrały się tłumy. Powód był zacny, bowiem tego dnia organizowaliśmy Kiermasz Świąteczny. Rozpoczęliśmy go od przedstawienia Jasełek w wykonaniu dzieci z trzech grup przedszkolnych oraz uczniów klas III i IV oraz naszego niezawodnego chóru uczniowskiego. Następnie odbyła się licytacja ozdób świątecznych oraz degustacja potraw wigilijnych, ciast, ciasteczek i pierniczków. Równolegle trwała sprzedaż ozdób: bombek, stroików, wieńców, świeczników, bałwanków na saneczkach, itp.

W tym roku postanowiliśmy za  środki uzyskane z  kiermaszu zakupić mobilną tablicę interaktywaną i  aktywną  kolumnę nagłaśniającą. Hojność  i ofiarność  naszych darczyńców spowodowała, iż zebraliśmy odpowiednią kwotę.

Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za przygotowanie ozdób, rodzicom i nauczycielom za smakołyki, Firmie  BartFun za udostępnienie suchego basenu z kulkami, który był nie lada atrakcją dla milusińskich. Nauczycielom  i pracownikom administracji i obsługi za przygotowanie sal, sprzedaż ozdób i  organizację licytacji, nauczycielkom przedszkola i panu muzykowi za przygotowanie Jasełek i dekoracji, Radzie Rodziców za wszelką pomoc  w organizacji tego pięknego przedsięwzięcia.

Z całego serca dziękujemy!!!!

Skip to content