Wójt Gminy Pawłosiów i  Gminny Ośrodek Kultury

zapraszają

 do udziału w konkursie „Najładniejsza Ozdoba Choinkowa” 

Szanowni mieszkańcy Gminy Pawłosiów!

         Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia! Zapraszamy zatem Państwa do udziału w konkursie świątecznym: Najładniejsza Ozdoba Choinkowa.

         Chcemy, aby w tym roku drzewko świąteczne wyglądało wyjątkowo, dlatego zachęcamy Was do udziału w konkursie. Postarajcie się wykonać ciekawą i estetyczną ozdobę. Drodzy Państwo, jeśli nie macie własnego pomysłu, niech inspiracją będą porady i doświadczenie osób starszych. Nich na choince znajdą się ozdoby tradycyjne, takie które wykonywały nasze babcie – łańcuchy, cukierki, ciastka itp.

         Komisja oceni prace w czterech kategoriach wiekowych; przedszkolaki, dzieci klas 1-3 (7 -10 lat), młodzież (11 – 17 lat) oraz dorośli (18+). Prace oznaczone metryczką należy dostarczyć do Centrum Aktywności Lokalnej w Pawłosiowie,
w terminie do godz. 14.30 dnia 12 grudnia 2022 r. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów odbędzie się w dniu 15 grudnia
o godzinie 11.30 w Centrum Aktywności Lokalnej w Pawłosiowie
.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zawarte są w załączonym Regulaminie na stronie internetowej Gminy i GOK Pawłosiów.

Skip to content