6 grudnia w ramach prezentów mikołajkowych klasy VI, VII i II gimnazjum wraz z opiekunami p. Ewą Kulikowską, p. Maciejem Mikołajkiem i p. Małgorzatą  Siedlarz wybrały się do Multikina na film pt. „Mikołaj i spółka” oraz do parku trampolin „Happy Jump” w Rzeszowie.

Wszyscy zebrali się pod szkołą o godzinie 10.00 skąd wyruszyli w kierunku Rzeszowa. Po dotarciu na miejsce, uczniowie mieli chwilę, aby zjeść posiłek i zakupić przekąski oraz napoje, które oczywiście najlepiej smakują w kinie. Następnie wszyscy zajęli wygodnie miejsca i rozpoczął się film, podczas którego panowała cisza przerywana  częstym śmiechem.

Następnym punktem naszej wycieczki był park trampolin. Na miejscu pod czujnym okiem profesjonalnych trenerów, uczniowie mogli poćwiczyć różne akrobacje, skoki do basenu wypełnionego gąbkami czy grę w zbijaka.  Pobyt w parku trampolin uświadomił wszystkim, że skoki na trampolinie to nie tylko zabawa, ale również doskonałe ćwiczenia dla mięśni nóg. Zmęczeni, ale pełni wrażeń ruszyliśmy w drogę powrotną.

Wycieczka była udana, nie brakowało śmiechu i dobrej zabawy. Wszyscy uczniowie zgodnie stwierdzili, że muszą to koniecznie powtórzyć.

 

Małgorzata Siedlarz

Skip to content