W dniu 31 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje gminne konkursu OTWP. Konkurs rozpoczął się o godzinie 1000.   Wzięło w nim udział 21 uczestników ze szkół w naszej gminie. W kategorii klas I –IV 9 osób, a w grupie klas V-VIII 12 osób. W skład komisji wchodzili : druhowie Pan Marian Kulikowski , Pan Kazimierz Mirek oraz nauczyciele Pani Agnieszka Kalwara, Pani Małgorzata Wrzesień i Pan Maciej Mikołajek.

Po gorącym powitaniu przez Panią Dyrektor Iwonę Lenar, uczestnicy przystąpili do sprawdzenia swojej wiedzy w  teście, który składał się z 45 pytań.  Zakres tematyczny konkursu to: ochrona przeciwpożarowa, Ochotnicza Straż Pożarna, Państwowa Straż Pożarna oraz przepisy przeciwpożarowe.

Po napisaniu testu każdy z  uczniów otrzymał sok i drożdżówkę, które zakupione zostały dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców. W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania dla przewodniczącej Rady Rodziców Pani Magdaleny Czereba.

Po rozstrzygnięciu konkursu, komisja wraz z  Panią Dyrektor Iwoną Lenar wręczyła nagrody wszystkim uczestnikom. Miło nam poinformować, że na szczeblu powiatowym w/w wymienionym turnieju Naszą Szkołę będzie reprezentował Filip Małysz w kategorii klas  I-IV, zdobywca I miejsca.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Szkoły oraz Radzie Rodziców  za pomoc  w organizacji turnieju.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!!!

Maciej Mikołajek

W dniu 26 kwietnia Filip Małysz wziął udział w kwalifikacjach powiatowych OTWP, które odbyły się w Jarosławiu. Filip po dogrywce zajął drugie miejsce w turnieju. 

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSPANIAŁEGO WYNIKU!!!

Agnieszka Cużytek

Skip to content