W dniu 22 marca nasza szkoła świętowała Pierwszy Dzień Wiosny. Na ten dzień samorząd szkolny przygotował rozgrywki dla klas I- IV oraz klas V- VIII. Po dwóch lekcjach nauki rozpoczęły się  rozgrywki międzyklasowe . Reprezentanci klas młodszych brali udział nie tylko w konkurencjach sportowych takich jak przeciąganie liny czy kręcenie hula hop ale także prezentowali swoje talenty, malowali wiosnę , układali puzzle na czas, grali w kółko- krzyżyk  i kalambury.

  Starsi uczniowie zebrali się na sali gimnastycznej, gdzie wzięli udział w licznych konkurencjach grupowych i indywidualnych. Zorganizowano wiosenny pokaz mody „Top Model”, quiz „Jaka to melodia” oraz grę w kalambury. Uczniowie sprawdzili swoje umiejętności  w nietypowych konkurencjach takich jak malowanie drugiej osoby z zamkniętymi oczami, zgadywanie co znajduje się w pudełku, czy jedzenie cytryny bez skrzywienia się.

  Uczniowie starali się zdobyć jak największą ilość punktów dla swojej klasy, dlatego walka była zacięta a jury miało ręce pełne roboty.

  Najwięcej punktów w kategorii klas młodszych zdobyła klasa IV, a w kategorii klas V-VIII  klasa VIII. Zwycięzcy otrzymali bon o wartości 100 złotych ufundowany przez Radę Rodziców.

  Ten dzień bardzo podobał się uczniom i na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

M. Siedlarz

M. Kowalczuk

Skip to content