We środę, 24.04.2024 r., na stadionie sportowym KS Wiązownica odbyły się eliminacje powiatowe XXIV Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Eliminacje powiatowe zostały poprzedzone eliminacjami gminnymi gdzie Nasza drużyna , bo bardzo dobrych zawodach pozostawiła w pokonanym polu drużynę SP Wierzbna i to nasi chłopcy uzyskali awans do w/w eliminacji.

W eliminacjach powiatowych drużyny chłopców i dziewcząt rywalizowały w kilku kategoriach wiekowych o awans do finałów wojewódzkich.

Jako pierwsi do do rywalizacji przystąpili nasi chłopcy w kategorii U-12. W eliminacjach powiatowych wzięło udział  osiem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej zagrały drużyny SP 11 Jarosław , SP Szówsko, SP Rudołowice, oraz SP Cieszacin Wielki . W grupie drugiej znalazły się: SP Radymno, SP Chłopice, SP Pełkinie oraz SP Laszki . Zwycięscy gry zagrali w finale o awans do finału wojewódzkiego. W wyniku rozegranych spotkań grupę pierwszą wygrała reprezentacja SP 11 Jarosław, w grupie drugiej zwyciężyła SP Radymno. Nasi Chłopcy zajęli II miejsce w grupie . W całym turnieju zostaliśmy sklasyfikowani na bardzo wysokim III miejscu .