Cieszacin Wielki, 31.03.2021r.

 

LISTA

dzieci zakwalifikowanych podczas rekrutacji do oddziału przedszkolnego

na rok szkolny 2021/2022

 

Rok urodzenia 2015

 

 

Lp.

 

Imię i nazwisko

 

Uwagi

1.

Bańkowska Kornelia

 

2.

Baran Michał

kontynuacja

3.

Czereba Kinga

kontynuacja

4.

Dusiło Jakub

kontynuacja

5.

Klimko Zuzanna

kontynuacja

6.      

Kowalczuk Otylia

kontynuacja

7.

Kuryj Miłosz

kontynuacja

8.

Łatka Nikola

kontynuacja

9.      

Łatka Zuzanna

kontynuacja

10.   

Mach Zuzanna

 

11.   

Motyka Mikołaj

kontynuacja

12.   

Surmiak Alan

kontynuacja

13.   

Szewczyk Franciszek

kontynuacja

  LISTA

dzieci zakwalifikowanych podczas rekrutacji do punktów przedszkolnych

na rok szkolny 2021/2022

 

Rok urodzenia 2016

 

Lp.

Imię i nazwisko

Uwagi

1.      

Adamkiewicz Emilia

 

2.      

Banaś Antoni

kontynuacja

3.      

Batiuk Karina

kontynuacja

4.     

Hajduk Lena

 

5.     

Hulak Alan

kontynuacja

6.     

Kasperski Hubert

kontynuacja

7.      

Kowalska Maja

kontynuacja

8.     

Krupa Hanna

kontynuacja

9.      

Kucza Lena

kontynuacja

10.  

Zielonka Adela

kontynuacja

       

  LISTA

dzieci zakwalifikowanych podczas rekrutacji do punktów przedszkolnych

na rok szkolny 2021/2022

 

Rok urodzenia 2017

 

 

Lp.

 

Imię i nazwisko

 

Uwagi

1.      

Adamkiewicz Dominik

kontynuacja

2.      

Drozdowicz Klaudia

 

3.      

Fordas Amelia

 

4.      

Kaczmarz Alan

 

5.      

Kociuba Oskar

kontynuacja

6.      

Konieczny Julia

kontynuacja

7.      

Kubis Zuzanna

kontynuacja

8.      

Morąg Amelia

 

9.      

Obłoza Kacer

kontynuacja

10.   

Olchowy Michalina

kontynuacja

11.   

Piś Adrian

 

12.   

Pszonka Jan

 

13.   

Stanowska Hanna

kontynuacja

       

  LISTA

dzieci zakwalifikowanych podczas rekrutacji do punktów przedszkolnych

na rok szkolny 2021/2022

Rok urodzenia 2018

 

Lp.

Imię i nazwisko

Uwagi

1.      

Drapała Nina

kontynuacja

2.      

Fordas Emilia

 

3.      

Kociuba Kacper

 

4.      

Kucza Maja

 

5.     

Łatka Szymon

 

6.     

Łatka Tymoteusz

 

7.      

Pajda Zuzanna

 

8.      

Pszonak Michał

 

9.     

Sudoł Iga

 

10.   

Szewczyk Blanka

kontynuacja

11.  

Wota Emilia

 

       

 LISTA

dzieci zakwalifikowanych podczas rekrutacji do punktów przedszkolnych

na rok szkolny 2021/2022

Rok urodzenia 2019

 

 

Lp.

 

Imię i nazwisko

1.      

Dusiło Piotr

2.      

Kasperska Oliwia

3.      

Konieczny Mikołaj

4.      

Kowalczuk Maryla

5.      

Małysz Milena

6.      

Olchowy Ignacy

7.      

Pszonka Bartłomiej

8.      

Siedlarz Jan

       

LISTA

dzieci rezerwowych do punktów przedszkolnych

na rok szkolny 2021/2022

Rok urodzenia 2019

 

 

Lp.

 

Imię i nazwisko

1.      

Depciuch Oliwier

2.      

Obłoza Piotr

3.      

Kosina Wojciech

4.      

Adam Zielonka

        

LISTA

dzieci zakwalifikowanych podczas rekrutacji do I klasy

na rok szkolny 2021/2022

 

 

 

Lp.

 

Imię i nazwisko

1.      

Cichy Marcel

2.      

Depciuch Martyna

3.      

Depciuch Oskar

4.      

Dudek Maja

5.      

Motyka Szymon

6.      

Nowosiad Maja

7.     

Pyc Maja

8.

Winiarz Antoni

Skip to content