We wtorek 20 stycznia uczniowie klas 5, 6 i 7 wzięli udział w wyjątkowym wyjeździe, który połączył kulinarne wyzwania, sportowe emocje i zimowe atrakcje. Program był intensywny, ale przede wszystkim pełen radości i wspólnego działania.
Hadle Szklarskie w gminie Jawornik Polski przywitały nas śniegiem, mrozem i pięknymi widokami.
Jednym z punktów wyjazdu były warsztaty kulinarne, podczas których uczniowie mieli okazję samodzielnie przygotować pizzę. Poznawali tajniki przygotowania idealnego ciasta, dobierania składników i komponowania smaków. Każdy uczestnik stworzył swoją własną pizzę – od klasycznych wersji po bardzo kreatywne połączenia.
Po kulinarnych zmaganiach przyszedł czas na ruch i zdrową rywalizację. Uczniowie udali się na kręgielnię, gdzie w kilkuosobowych drużynach próbowali swoich sił w zbijaniu kręgli.
Śmiechu było co niemiara — zwłaszcza przy pierwszych, nie zawsze celnych rzutach.
Z czasem jednak każdy nabierał wprawy, a niektórzy popisali się naprawdę imponującymi wynikami. Kręgle okazały się świetnym sposobem na integrację i wspólne kibicowanie sobie nawzajem.
Ostatnim etapem wyjazdu była wizyta na lodowisku. Dla części uczniów była to okazja do doskonalenia umiejętności jazdy, dla innych — pierwsze kroki na lodzie.
Niezależnie od poziomu zaawansowania wszyscy bawili się znakomicie.
Ten wyjazd był nie tylko świetną zabawą, ale także okazją do integracji, rozwijania pasji i zdobywania nowych doświadczeń. Uczniowie wrócili zmęczeni, ale pełni wrażeń i z uśmiechami na twarzach.
Magda Piliszko