„ Wiosna, wiosna dziś na łące,  dla mamy i taty będzie koncert.

Niespodzianki dla Was mamy, więc serdecznie zapraszamy,

aby uczcić Wasze Święto, tańcem, wierszem i piosenką.”

 

Są takie dni w szkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy.

„Dzień Rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Z tej okazji, 12 czerwca uczniowie klasy I, II oraz III zaprosili swoich najbliższych na uroczysty program artystyczny.   Swoją obecnością zaszczycili nas: Dyrektor Szkoły Pani Iwona Lenar, Zastępca Dyrektora Pani Agnieszka Cużytek  i  Proboszcz Parafii Cieszacin Wielki Ks. Tomasz Ruchała.

W programie przygotowanym specjalnie dla rodziców znalazły się:  przedstawienie pt.: „Jaś i Małgosia”, okolicznościowe wiersze i piosenki podkreślające wielką miłość do rodziców, zagranie 100 lat na fletach. oraz tańce. Z tej okazji rodzice przygotowali  dzieciom muzyczno-teatralną niespodziankę w postaci przedstawienia na podstawie znanego wszystkim utworu Juliana Tuwima pt. „Rzepka” Było to radosne i słoneczne popołudnie spędzone w wielkiej szkolnej  rodzinie.

                                                                                                              Jolanta Cwynar

 

Skip to content