W dniu 12 kwietnia 2018 r. , w Jarosławiu odbyły się powiatowe eliminacje OTWP 2018.

Turniej rozpoczął się o godzinie 12:00. Zjawili się na nim zwycięzcy eliminacji gminnych lub środowiskowych. W grupie szkół podstawowych wystartowało 8 uczestników, w gimnazjum 7, a 4 w szkołach ponadgimnazjalnych. W skład komisji wchodzili: mł. brygadier Mariusz Kisała oraz mł. kapitan Paweł Szkoła.

Eliminacje składały się z dwóch części: pisemnej i ustnej. Nagrody rozdała komisja wraz z komendantem powiatowym PSP mł. brygadierem Krzysztofem Kowalem oraz z komendantem powiatowym OSP Stanisławem Górskim. Niestety uczniowi naszej szkoły – Jakubowi Górskiemu nie udało się przejść do następnego etapu, chociaż pisemną część zdał najlepiej z wszystkich obecnych uczestników,  uzyskując 23 punkty.

Po ogłoszeniu wyników konkursu wiedzy rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Dwie uczennice Naszej Szkoły zajęły pierwsze miejsca- w kategorii przedszkolnej Lena Motyka– pod opieką pani Marty Ulmy-Baran oraz  Marlena Zając w kategorii szkół podstawowych klasy 6-7 oraz gimnazjum. Dzięki zwycięstwu na szczeblu powiatowym dziewczęta przechodzą do etapu wojewódzkiego.

Gratulujemy i życzymy sukcesów na dalszym etapie!!!

 

Mikołajek Maciej

Skip to content