W dniu 31 stycznia 2020 roku uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w turnieju halowej piłki nożnej dla szkół podstawowych. Zawody odbyły się w Zespole Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku.

Do turnieju zgłosiło się 12 szkół podstawowych, które wystawiły 14 drużyn, a były to:  SP Mirocin, SP Tryńcza, SP Grzęska, SP Studzian, SP Gorzyce, SP Majdan Sieniawski, SP Manasterz, SP Jagiełła, dwie z  SP nr 1 w Przeworsku, dwie z SP nr 2 w Przeworsku oraz dwie z Naszej Szkoły.

Nasze drużyny wystąpiły w składach:

Drużyna dziewcząt: Monika Wyczawska, Amanda Przybek, Kaja Kasperska, Julia Kulikowska, Aleksandra Cząstka.

Drużyna chłopców: Kacper Surmiak, Hubert Pajda, Mateusz Wydra, Eryk Urbanik, Oskar Winiarz, Andrzej Maziarek, Kacper Drozdowicz i Szymon Wydra. 

W turnieju wzięło udział 134 uczniów ze szkół podstawowych z powiatu przeworskiego oraz 13 uczniów z naszego powiatu. Każdy z uczestników za udział w turnieju otrzymał smyczkę, torbę i pendrive z logiem ZSZ Przeworsk, natomiast każda drużyna otrzymała nagrodę w postaci piłki nożnej Adidas i pamiątkowego dyplomu. Końcowa klasyfikacja turniejowa:

I miejsce- SP nr 2 (klasy 8)
II miejsce- SP Tryńcza (klasy 7,8)
III miejsce- SP nr 2 (klasy 5,6)
IV miejsce- SP Majdan Sieniawski (klasy 7,8)

 Organizatorom dziękujemy za zaproszenie oraz  możliwość wzięcia udziału w tych zmaganiach sportowych. Czekamy na następne zaproszenia!!!

Skip to content