MAMA.

To jedno słowo, ileż kryje w sobie treści. Z nim związane są na zawsze najpiękniejsze wspomnienia z najwcześniejszego dzieciństwa, nasze pierwsze radości, marzenia, tęsknoty. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że dała nam najpiękniejszy skarb – życie.

Kim jest Matka?

Matka to postać pełna miłości i bezgranicznego poświęcenia, dobroci, szlachetności, oddania i życzliwości. Choć w dzisiejszym święcie często zagoniona i zapracowana, zmęczona i wyczerpana, jest zawsze uśmiechnięta, mająca czas na serdeczną rozmowę.

25 maja w naszej szkole został zorganizowany uroczysty Dzień Matki. Uczniowie zaprezentowali się przed mamami w piosenkach, tańcach, wierszach oraz przedstawieniach: Brzydkie Kaczątko, Czerwony Kapturek i Królewna Śnieżka. W pięknie przystrojonej sali gimnastycznej, przy suto zastawionych stołach mamy mogły podziwiać swoje pociechy. Po zakończonych występach  dzieci zaśpiewały 100 lat. Każde dziecko wręczyło swojej mamie własnoręcznie wykonany prezent lub upominek kwiatowy, Piękne życzenia mamom złożyła dyrektor szkoły pani Iwona Lenar.

 

Skip to content