25 października 2023 r. odbyła  się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej.

W tym dniu  dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Panią Dyrektor Szkoły Iwonę Lenar.

Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą otrzymane dyplomy, które wręczyła Pani Wicedyrektor Agnieszka Cużytek. Piękne prezenty dzieci otrzymały od Wójta Gminy Pawłosiów Pana Mariusza Reń. W uroczystości Pasowania uczestniczyły również Panie: Joanna Tomaszewska – Sekretarz Gminy Pawłosiów i Monika Biskup – Wiśniowska Dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Pawłosiowie. Nie obyło się również bez prezentów od rodziców. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Skip to content