27 października br. w Centrum Aktywności Lokalnej w Pawłosiowie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów naukowych dla uczniów uczących się w szkołach prowadzonych przez Gminę Pawłosiów.

Z rąk Wójta Gminy Pawłosiów Mariusza Reń stypendia za rok szkolny 2022/2023 otrzymało 39 stypendystów. Uroczystość została uświetniona występem uczniów z Naszej Szkoły.

Podczas przemówienia Pan Wójt skierował kilka ciepłych słów do uczniów gratulując im zdobytych wysokich wyników w nauce oraz zachęcał ich do dalszego reprezentowania i promowania Gminy Pawłosiów. Motywował ich do podejmowania działań mających na celu odkrycie własnych uzdolnień, a także do ciągłej pracy nad rozwijaniem własnych talentów i pogłębiania wiedzy.

Pod koniec uroczystości rodzice jak i uczniowie z całego serca podziękowali Wójtowi za piękne słowa oraz za utworzenie „Gminnego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży szkolnej z terenu Gminy Pawłosiów” wręczając piękne bukiety kwiatów.

Stypendyści z Naszej Szkoły to:

Julia Ciechuń, Filip Łatka, Maja Łatka, Wojciech Kubicki, Michał Banaś, Milena Drozdowicz, Patrycja Kobietowska, Emilia Kornafel, Julia Stanowska, Julia Adamkiewicz

Gratulujemy!

Skip to content